Mekser marka Hava Su Ünitesi kullanmakta olan Sn. Müşterimiz,

İstasyonlarda ve diğer işletmelerde aktif olarak kullanılmakta olan motorlu taşıt lastiklerinin şişirilmesinde ve hava basıncımın ölçümünde kullanılan Hava Su Ünitelerinin, T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının ilgili yönetmeliği gereğince damga planına uygun mührünün bulunması zorunludur.

Bu amaçla, T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Piyasa Denetimi ve Gözetimi Yönetmeliği kapsamında Mekser marka Hava Su Ünitelerinin TSE denetimine hazır hale getirilerek mühürlenme şartlarının sağlanması amacıyla,  İstanbul İl Sanayi ve Teknoloji Müdürlüğü  Sayı: E-94161180-590-3065951, Ürün Güvenliği ve Denetim İşleri konulu onay yazısı ile Gönüllü Geri Çağırma faaliyetimiz başlamıştır. Bu faaliyet kapsamında yapılacak işlemlerle ilgili detay bilgilere aşağıdaki  bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Basınç ölçümüne ve mühür takılmasına engel yaratmayacak özellikteki Mekser marka Hava Su Ünitesini aktif olarak kullanıyorsanız “Ekipmanda herhangi bir arıza yoksa” aşağıdaki  bağlantıya tıklayıp, istenen bilgileri Mekser’e iletmeniz halinde gerekli çalışma için en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Saygılarımızla

Mekser Petrol Ekipmanları A.Ş.